MÖBLER / Kistor / Kista på benställning 17388386

nr 1738 8386

Kista på benställning

1800-tal, intarsia. Längd: 57 cm. Djup: 50 cm, höjd: 74 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador, missfärgningar, lösa delar

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 november 2025
kl 20:20:56

10/11 08:53:23 1      Vinnande bud